הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

רני רותם

רני רותם

ניהול וביצוע בע"מ

כך הופכים חלום למציאות

רני רותם ניהול וביצוע בע"מ, היא חברה המתמחה בהקמת בתים פרטיים, משלבי התכנון הראשוניים ועד קבלת המפתח, תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועיות חסרת פשרות. החברה הוקמה על ידי רני רותם, הנדסאי בנין, מדופלם, בעל ניסיון עשיר ומגוון בתחום הבניה.

רותם השתתף בהקמת פרויקטים ציבוריים גדולים ומורכבים ביניהם: קניון עזריאלי במודיעין ואצטדיון הכדורגל בנתניה. כמו כן, הוא נטל חלק בהקמתה של שכונה בת 94 יחידות דיור בעיר מודיעין, ובהקמתם של גנים, בתי ספר ועשרות בתים פרטיים. רותם, בן למשפחת חקלאים ממושב רמת צבי בעמק יזרעאל, נחשף לתחום הבנייה בארצות הברית. הוא רכש תואר בהנדסאות בניין במכללת רופין והתמחה בניהול ופיקוח פרויקטים. רני הינו קבלן רשום ברשם הקבלנים לעבודות בניה.

בנוסף ליתרונות המקצועיים הרבים שלה, חברת רני רותם ניהול וביצוע בע"מ מחויבת אישית לכל פרויקט ופרויקט. רני רותם והצוותים המקצועיים שלו עושים ככל שביכולתם, על מנת להעניק את השירות, המקצועי והאמין ביותר, לעמוד בלוחות הזמנים ולשמור על מסגרת התקציב. אם אתם חולמים על בנייה של בית משלכם, אתם מוזמנים להכיר את רני רותם ניהול וביצוע בע"מ, החברה שתלווה אתכם באופן אישי לאורך כל הדרך, עד שהחלום שלכם, יהפוך למציאות צמודת קרקע.

טלפון ישיר:052-3021006

סגור X

הסדרי נגישות

במקום יש חניות נכים
הכניסה נגישה לכלל המחלקות
קיים תא שרותי נכים
קיים תא מעלית למפלס המשרדים

טלפון: 04-6580300