הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

יורם כפרי

יורם כפרי

אדריכל

יורם כפרי, בעל משרד אדריכלות הפועל החל משנת 2007 ברם און. בוגר הפקולטה לארכיטקטורה של אוניברסיטת תל אביב (2003).

הסלוגן שלי – פרויקט מוצלח  מבחינתי הוא פרויקט שבו הצלחתי לייצר ולקיים דיאלוג פורה של הקשבה ושיתוף פעולה עם לקוח.

אני מאמין שתכנון איכותי מתבסס על בניית תהליך של דיאלוג עם הלקוח ועם סביבת התכנון, ומחייב קשר הדוק של המתכנן עם אתר הבנייה וליווי גורמי הביצוע השונים של הפרויקט. המשרד מספק שרותי תכנון, רישוי, הכנה לביצוע ופיקוח עליון בתחום הבנייה למגורים, מבני ציבור, משרדים, תכנון נחלות חקלאיות, תעשייה ועוד פרויקטים שונים בהיקפם ותקציבם. כמו כן, שרותי עיצוב פנים כולל ליווי לקוחות באפיון ובחירת חומרי גמר, הכנת המפרטים ופיקוח אדריכלי על הביצוע באתר.

בנייה ירוקה – אני בעל הסמכה מטעם מכון התקנים כמלווה תקן של בנייה ירוקה (לתקן 5281 ) , זהו נושא שקרוב  לליבי, ואני מאמין שיש לתכנן באופן אחראי ולממש את עקרונות הבנייה הירוקה בכל שלב בתהליך. להקפיד על תכנון בתים מאווררים עם תאורה טבעית, ולשים דגש מיוחד על תכנון משמר אנרגיה, בחירת המעטפת, מערכות לשימוש במים מושבים ועוד….

נגישות – בעל הסמכה כיועץ\מורשה נגישות מתו"ס (מבנים ,תשתיות וסביבה) , במסגרת הפעילות בנושא זה המשרד מספק שרותי תכנון ,ייעוץ ואישור תכניות להנגשת מבנים חדשים וקיימים , כמו כן ביצעתי ליווי ותכנון של עשרות פרויקטים עבור אוכלוסיות "הגיל השלישי" , וכן מרכז שיקום גריאטרי עבור תשושי נפש. העיסוק בנושא הנגישות משקף את הגישה שלי לתכנון ואני מאמין שיש לו מקום משמעות וחשיבות  בכל תחומי התכנון.

סגור X

הסדרי נגישות

במקום יש חניות נכים
הכניסה נגישה לכלל המחלקות
קיים תא שרותי נכים
קיים תא מעלית למפלס המשרדים

טלפון: 04-6580300